• 26 PAŹ 18

Warsztaty dot. dostosowaniu programów studiów do nowych przepisów

Szanowni Państwo,
    w związku z wejściem w życie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce zapraszam na warsztaty poświęcone dostosowaniu programów studiów do nowych przepisów. Warsztaty są skierowane do prodziekanów odpowiedzialnych za kształcenie, Wydziałowych Zespołów ds. Jakości i Programów Kształcenia (obecności przynajmniej jednego przedstawiciela jest obowiązkowa) oraz do przewodniczących Zespołów Kierunkowych ds. Jakości i Programów Kształcenia.
    Warsztaty odbędą się 9 listopada 2018 r. (piątek) o godz. 13.00, w sali Senatu US (budynek rektoratu, al. Papieża Jana Pawła II 22a).
    Proszę o potwierdzenie mailowe obecności w terminie do 6 listopada 2018 r. – podając imię, nazwisko, jednostkę organizacyjną, kierunek – na adres  iwona.golab@usz.edu.pl

PREZENTACJA Z WARSZTATÓWPrezentacja 09.11.18 r.